NOVINKY

18.2.2019

Dne 28.2.2019 předvedeme účastníkům Odborné konference pro asistenty a lékárníky v Brně (http://www.pharmanews.cz/konference-pro-asistenty-a-lekarniky/) naše jednotky CORAZON PLUS při prezentaci s názvem: Multifunční měřicí jednotka CORAZON v lékárně. Vlastnosti a možnosti využítí.

 

4.4.2017

UTILCELL představuje novou modelovou řadu Multifunkčních měřicích jednotek : K9

Tato jednotka provádí měření hmotnosti, výšky, krevního tlaku, srdečního tepu, tělesného tuku a okysličení krve.

Jednotka má dotykový displej který umožňuje konfortnější zadávání parametrů a výběr možností jednotky. Dále se na displeji během nečinosti promítají informace o zařízení nebo reklamní obsah.

Na horní číst jednotky lze mít LCD obrazovku na které se promítají informační nebo reklamní grafické záznamy.


 

26.8.2015

Nová prezentace Multifunkční měřicí jednotky CORAZON PLUS.

   

 


 

3.7.2015

Jednotky CORAZON PLUS K8 lze doplnit o displej, který promítá informační fotografie nebo video provozovatele. Je umístěn v horní části jednotky

     

 


 
 

25.6.2013

Představujeme novou Multifunkční měřicí jednotku Keito e-Health. Nová jednotka provádí kompletní měření a okamžitě odesílá naměřené údaje na účet uživatele v cloudu. Uživatele může sledovat své naměřené údaje na internetu a tyto údaje si graficky zobrazit a dále exportovat podle libosti. Pro tuto službu použije dodávané karty s čárovým kódem nebo věrnostní kartu lékarny nebo provozovatele který má tuto jednotku. Výhoda je, že tuto službu může využít nyní již ve více jak 500 lékárnen po EU a jejich síť se rozrůstá. Svá měření může tedy provádět uživatel i mimo domovstkou lékárnu ale údaje si ukládá na svůj webový účet. Od 1.7.2013 bude aktivován i účet pro ČR a tedy lze provozovat tyto jednotky v Česku.

 

 


  

25.2.2013

Během letošní konference ECCO 2013 ve Vídni lékaři z královské nemocnice z Adelaide v Austrálii představili studii o vztahu idiopatickém chronickém onemocnění (IBD z anglického Inflamatory Bowel Disease) a sarkopenii. U 71 pacientech s touto nespespecifickou chorobou bylo nalezeno, že třetina mužů s věkem mezi 18 a 50 let trpí úbytkem svalové hmoty. Podle studie, sarkopenie může být přehlédnuta jako problém doprovázející toto onemocnění a lékaři by měli více sledovat úbytek svalové hmoty u pacientech s IBD.

 


     

28.1.2013

Navazujeme spolupráci.
Navazujeme spolupráci s renomovanou poradenskou společností Bonanza, zabívající se osvětou ve světě zdravé výživy.